niedziela, 28 sierpnia 2011

Spełnienia marzeń i zaproszenie

Czytałam już tyle różnych kursów na stworzenie pięknych kwiatów. W końcu zdecydowałam się zrobić papierowe róże. Troche muszę jeszcze dopracować ich kształty, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wykorzystać tych pierwszych trzech;)W tym poście miało być jeszcze zaproszenie. Serdecznie zapraszam na piękny blog i Candy u Peninii :)

środa, 24 sierpnia 2011

Szaro- burek

Miałam zrobić adresownik. Miał być niewielki i bez odstających elementów. Prosty. A że dla chłopa, to wybralam takie szaro- bure kolory.


Ps. Kolejne zdjęcie, które blogger uparcie mi odwraca. Może ktoś ma na to sprawdzony sposób???

sobota, 20 sierpnia 2011

Przepiśnik w wersji cookbook:)

Dawno nic nie bindowałam, a przecież to lubię.. Zrobiłam przepiśnik. Użyłam głównie papieru We R Memory Keepers- Maple Grove. Bardzo przyjemna kolekcja. Jako że wycinało się przepysznie, już planuję kolejny przepiśnik:) Tym razem na wewnętrzej stronie okładki ukryłam kieszonkę, a w niej zakładkę z miejscem na drobne notatki.
Ps. Czy u Was też jest tak upalnie? 21.00, a termotetr pokazuje nadal 31*C..


Zapraszam na Candy :)

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Podwójnie

Mało u mnie kartek typowo męskich, więc postanowiłam nadrobić te zaległości. Powstały dwie, niemal bliźniacze "samochodówki". Może na urodziny, może imieniny albo Dzień Dziadka? Szukają swego przeznaczenia:)

Przy okazji zapraszam na candy w Scrap Pasji:)

środa, 10 sierpnia 2011

Babci Rozalii:)

Kolejna kartka urodzinowa. Tym razem dla dojrzałej Pani. Wszystkiego dobrego:)To kolejna kartka, którą chciałam zgłosić na wyzwanie Wyzwanie #3 w UHK :)

niedziela, 7 sierpnia 2011

Juliance

Kolejna dziecięca kartka na bardzo ważne, pierwsze urodziny:) Wszystkiego dobrego Solenizantko!Wnętrze kartki:
Ps. Zgłaszam tę kartkę na wyzwanie Wyzwanie #3 w UHK

piątek, 5 sierpnia 2011